+48 500 253 842 | 502 832 474 Zadzwoń do nas

Usługi pogrzebowe

Zapewniamy profesjonalne usługi pogrzebowe w Warszawie w konkurencyjnych, niskich cenach. Gwarantujemy wyspecjalizowany personel pracowników, którzy prezentują się schludnie i godnie w tak trudnej dla Państwa chwili.

 


Wiemy, że pogrzeby to bolesne przeżycie dla każdego, kto doświadczył śmierci bliskiej osoby. Pragniemy być z Państwem w tym czasie, realizując najlepiej jak potrafimy kompleksowe usługi pogrzebowe w Warszawie (Praga, Centrum, Śródmieście, Mokotów, Rembertów, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Ochota).

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu pod telefonami +48 500 253 842 i +48 502 832 474.


Prezentujemy wykonanie uroczystości pogrzebowej dla każdej zleconej nam usługi:

(zlecenie usługi i koszt zależy od miejsca zgonu zmarłego)

ZGON W DOMU

 

Jeśli zgon nastąpił w domu, to po formalnościach z lekarzem przyjeżdżamy do Państwa domu i omawiamy wstępnie formalności pogrzebowe oraz wykonujemy eksportację zmarłego od Państwa z domu do naszej chłodni. Następnie udają się Państwo do USC w rejonie zgonu zmarłego, aby wyrobić akt zgonu. Wtedy zapraszamy do biura w celu ustalenia dalszych czynności w sprawie pogrzebu. Na miejscu uzgadniamy termin pogrzebu i miejsce pochówku, następnie ustalamy rodzaj trumny bądź urny (w przypadku kremacji), tabliczkę, klepsydry, kwiaty, nekrologi, autokar, minibus (jeśli będzie zlecony do uroczystości), kremację, trębacza, nagrobek, odzież dla zmarłego, karawany. Po ustaleniu w/w wariantów wykonania uroczystości podpisujemy umowę i ustalamy, czy pogrzeb ma być kredytowany poprzez zasiłek ZUS/KRUS, czy też zostanie opłacony gotówką. Jeśli po wykonaniu kosztorysu i kredytowaniu w ZUS usługa pogrzebu wyniesie większą kwotę niż zasiłek pogrzebowy tj. 4000 pln, to Państwo dopłacają do różnicy poniesionych kosztów pochówku. Natomiast jeśli koszt będzie niższy, to różnicę zwracamy Państwu przy podpisaniu umowy. Następnie pozostaje nam część logistyczna i wykonanie usługi dla Państwa.

 

ZGON W SZPITALU

 

Jeśli zgon nastąpił w szpitalu, to wykonujemy wszystkie czynności jw., z pominięciem wizyty w domu u Państwa; dalsze procedury załatwiamy w biurze. Jeśli Państwo z jakichś przyczyn nie mogą do nas dotrzeć, to po uprzednim kontakcie telefonicznym umawiamy się u Państwa w domu i wówczas dopełniamy wszystkich formalności pogrzebowych.