/ Galeria
/ Urny

URNY POGRZEBOWE DO POCHÓWKU I KREMACJI

Urny są wykonane z ceramiki, kamienia, drewna, metalu i brązu. W zależności od ceny i materiału wykonania Klient wybiera według własnego gustu urnę dla zmarłej osoby.

Urny pogrzebowe można zakupić w naszym zakładzie pogrzebowym w Warszawie (Praga, ul. Floriańska 2). Największą trwałość w użytku mają urny kamienne i ceramiczne, zaś drewniane i metalowe szybciej ulegają degradacji.

Wszystkie w/w urny do prochów zmarłego mają odpowiednią pojemność, gdyż uwarunkowane to jest przepisami kremacyjnymi, gdzie urna na prochy powinna mieć pojemność od 3-5 litrów. W naszym domu pogrzebowym w Warszawie prezentujemy również urny dziecięce, które wykonane są z metalu lub z ceramiki, najczęściej w kolorze białym. Urny do pochówku i kremacji prezentujemy na naszej stronie. Przedstawione są w odpowiedniej kompozycji wykonania i odpowiednim wzorze.


URNY DREWNIANE

Urny drewniane występują u nas w postaci książki, pozytywki, czy też w lakierze popękanym. Urny pogrzebowe drewniane, w zależności od wzoru,

występują w kolorach czarnym, mahoniowym, bordowym itp. W naszym zakładzie pogrzebowym dysponujemy szerokim wyborem urn drewnianych w konkurencyjnych cenach.


URNY KAMIENNE

Urny kamienne wykonane z kamienia typu onyx, granit itp. Tłoczone z kamieni, malowane i impregnowane w zależności od wzoru i koloru.

Dysponujemy bogatą ofertą tego rodzaju urn. Warto pamiętać, że urny kamienne są niezwykle trwałe – nie skorodują ani nie rozłożą się, jak urny drewniane czy metalowe.


URNY METALOWE

Urny metalowe są wykonane z metalu polakierowanego. W zależności od wzoru występują w kolorach czarnym, niebieskim, zielonym, bordowym itp. Charakteryzuje je lekkość i zarazem możliwość łatwego transportu.

Urny te posiadamy w bogatych wzorach i kolorach. Producenci, którzy dostarczają nam pogrzebowe urny metalowe dbają o trwałość i bardzo dobre wykonanie.


URNY CERAMICZNE

Urny ceramiczne to urny na prochy, pochodzące od rodzimego producenta Mastaby, który dostarcza nam tego typu urny w różnych wzorach i kolorach. Urny te charakteryzuje wysoka trwałość i wykonanie.

Są wypalane w piecu, w odpowiednim wzorze. Można wymienić urny w kształcie łezki, jajka z płomieniem czy też walca stojącego z krzyżem lub kwiatem kalli. Na naszej ekspozycji w zakładzie prezentowany jest bardzo duży wybór pogrzebowych urn ceramicznych na prochy.

  Kontakt

  500 253 842

  kontakt@lethewarszawa.pl

  ul. Floriańska 6 lok. U1 03-707 Warszawa
  wejście od Jagiellońskiej vis a vis Teatr Baj

  ul. Rechniewskiego 14
  kościół św. Patryka (Gocław)
  03-980 Warszawa