+48 500 253 842 | 502 832 474 Zadzwoń do nas

Trumny

TRUMNY POGRZEBOWE DO POCHÓWKÓW

W naszym zakładzie pogrzebowym w Warszawie dysponujemy trumnami wykonanymi z drzewa dębowego, sosnowego, olchowego, bukowego, itp.


Trumny dla zmarłego do uroczystości pogrzebowej można rozgraniczyć na kilka grup w zależności od materiału, z jakiego zostały wykonane. Z kolei trumny dziecięce są wykonane z forniru w kolorze białym. Posiadamy także ekologiczne trumny do kremacji. Trumny są przedstawione na poniższych zdjęciach w kilku zakładkach. Antaby i uchwyty w trumnie można dostosować według gustu. Współpracujemy z kilkoma producentami, którzy wykonują dla nas wszystkie przedstawione na zdjęciach trumny do pochówku. Gwarantują oni bowiem solidne wykonanie i różnorodność wzorów trumien dla zmarłego.


TRUMNY DĘBOWE & SOSNOWE

Wysokiej jakości trumny, dostępne w naszym domu pogrzebowym, pochodzą od uznanych w branży funeralnej producentów takich jak Liebchen czy Funero. Charakteryzują się wzorowym wykonaniem i trwałością. Jako iż są wykonane z drzewa dębowego oraz sosnowego, mają najlepszą trwałość i obecnie są najczęściej wybieranym produktem na rynku. Posiadamy szeroki wybór trumien dębowych oraz sosnowych w odpowiednich kolorach i wzorach.


TRUMNY KREMACYJNE

Posiadamy w naszym domu pogrzebowym trumny kremacyjne od firmy Liebchen, czy też Funero (hurtowni funeralnej). Są to trumny sosnowe bądź kartonowe. W wymogach kremacyjnych trumny te muszą spełniać odpowiednie warunki: powinny być nielakierowane, ekologiczne. Wybór i asortyment trumien do kremacji prezentujemy poniżej.


TRUMNY WŁOSKIE

Trumny włoskie, wyprodukowane we Włoszech lub na wzór włoski, wykonane są z dużą precyzją i z troską o trwałość. Produkty te prezentowane były m. in. przy okazji tragedii smoleńskiej, gdzie wszystkie trumny, oprócz Prezydenckiej, były identyczne. Trumny włoskie są przestawione na naszej stronie, można je także zobaczyć w naszym zakładzie pogrzebowym.


TRUMNY DZIECIĘCE

Trumny dziecięce występują w postaci bieli. Są to trumny sosnowe lub dębowe, polakierowane na biało ze złotymi okuciami. Charakteryzuje je połyskliwy, biały kolor i odpowiedni rozmiar, dostosowany do ciała zmarłego. W naszym asortymencie trumien dla dzieci pokazane są wszystkie dostępne wzory trumien dziecięcych.


 INNE