/ Galeria
/ Trumny

Trumny pogrzebowe
do pochówków

Trumny dla zmarłego do uroczystości pogrzebowej można rozgraniczyć na kilka grup w zależności od materiału, z jakiego zostały wykonane. Z kolei trumny dziecięce są wykonane z forniru w kolorze białym. Posiadamy także ekologiczne trumny do kremacji.

Antaby i uchwyty w trumnie można dostosować według gustu. Współpracujemy z kilkoma producentami, którzy wykonują dla nas wszystkie przedstawione na zdjęciach trumny do pochówku. Gwarantują oni bowiem solidne wykonanie i różnorodność wzorów trumien dla zmarłego.

W naszym zakładzie pogrzebowym w Warszawie

dysponujemy trumnami wykonanymi z drzewa dębowego, sosnowego, olchowego, bukowego, itp.


Trumny dębowe i sosnowe

Wysokiej jakości trumny, dostępne w naszym domu pogrzebowym, pochodzą od uznanych w branży funeralnej producentów takich jak Liebchen czy Funero. Charakteryzują się wzorowym wykonaniem i trwałością.

Jako iż są wykonane z drzewa dębowego oraz sosnowego, mają najlepszą trwałość i obecnie są najczęściej wybieranym produktem na rynku. Posiadamy szeroki wybór trumien dębowych oraz sosnowych w odpowiednich kolorach i wzorach.


Trumny kremacyjne

Posiadamy w naszym domu pogrzebowym trumny kremacyjne od firmy Liebchen, czy też Funero (hurtowni funeralnej). Są to trumny sosnowe bądź kartonowe.

W wymogach kremacyjnych trumny te muszą spełniać odpowiednie warunki: powinny być nielakierowane, ekologiczne. Wybór i asortyment trumien do kremacji prezentujemy poniżej.


Trumny włoskie

Trumny włoskie, wyprodukowane we Włoszech lub na wzór włoski, wykonane są z dużą precyzją i z troską o trwałość. Produkty te prezentowane były m. in. przy okazji tragedii smoleńskiej, gdzie wszystkie trumny, oprócz Prezydenckiej, były identyczne.

Trumny włoskie są przestawione na naszej stronie, można je także zobaczyć w naszym zakładzie pogrzebowym.


Trumny dziecięce

Trumny dziecięce występują w postaci bieli. Są to trumny sosnowe lub dębowe, polakierowane na biało ze złotymi okuciami. Charakteryzuje je połyskliwy, biały kolor i odpowiedni rozmiar, dostosowany do ciała zmarłego.

W naszym asortymencie trumien dla dzieci pokazane są wszystkie dostępne wzory trumien dziecięcych.


Inne

  Kontakt

  500 253 842

  kontakt@lethewarszawa.pl

  ul. Floriańska 6 lok. U1 03-707 Warszawa
  wejście od Jagiellońskiej vis a vis Teatr Baj

  ul. Rechniewskiego 14
  kościół św. Patryka (Gocław)
  03-980 Warszawa