/ Informacje
/ Dom pogrzebowy w Warszawie, czyli tematyka domów pogrzebowych.

Dom pogrzebowy w Warszawie, czyli tematyka domów pogrzebowych.

Dom pogrzebowy w Warszawie, czyli tematyka domów pogrzebowych. Dom pogrzebowy kiedyś i dziś oraz rozwój na rynku…

Dom pogrzebowy w kulturze polskiej

Dom pogrzebowy i usługi związane z grzebaniem zmarłych są tak stare jak świat. W naszej kulturze polskiej jeszcze kilkanaście lat wstecz, nikogo nie interesowało jak, gdzie i przez kogo będzie wykonana usługa pogrzebowa. Wiadomo było iż zmarły miał najlepszy garnitur, ciało w trumnie było wystawiane w domu zmarłego i bywało iż rodzina się żegnała przez kilka dni. Trumna zaś była sosnowa lub dębowa, ubita z kilkunastu desek, nawet często nie heblowanych i nie polakierowanych. W tamtych czasach nikt nie zwracał na coś takiego jak, obsługę pogrzebu t. j. żałobników, którzy wyglądali względnie i często nie wylewani za kołnierz, bynajmniej tak było na pogrzebie mojego dziadka.

W miarę postępu technologii i rynku, dziś ludzie a zwłaszcza rodziny zmarłego, bardzo uważnie przywiązują uwagę co do pogrzebu najbliższej osoby. Dlatego szukają sprawdzonych domów pogrzebowych, gdzie są wpełni profesjonalnie obsłużeni, mają szczere i ciepłe przyjęcie, a co za tym idzie, mają wpełni profesjonalnie wykonaną i przygotowaną usługę.

Dom pogrzebowy dzisiaj

Dziś dom pogrzebowy w Warszawie świadczy usługi w pełni profesjonalnie, gdyż często klient zleca tylko usługę i wszystkie formalności co do pogrzebu wykonuje za niego dom pogrzebowy.

W dzisiejszych domach pogrzebowych możemy wybrać wszystko do naszej usługi. Wybierając dom pogrzebowy mamy zagwarantowane usługi takie jak: przygotowanie zwłok do pochówku, chłodnię dla zmarłego, ubranie, eksportację zwłok, karawany pogrzebowe, wieńce, wiązanki pogrzebowe, trumny, urny, tabliczki które często możemy zobaczyć na żywo, nekrologi w gazecie, autokary i mini busy do pogrzebu, pomniki i konsolację popogrzebową.

Wszystkie te w/w usługi są dobierane według zlecenia klienta, który organizuję uroczystość pogrzebową dla swojego bliskiego.

Domy pogrzebowe w obecnych czasach stawiają na wysokie wartości, jakimi są: miła fachowa obsługa klienta, rzetelna firma pogrzebowa oraz miły i rzetelny personel zakładu pogrzebowego.

Domy pogrzebowe w Warszawie – konkurencja na rynku

W obecnych czasach domy pogrzebowe w Warszawie, konkurują miedzy sobą, a co za tym idzie, cały czas stawiają na nowości, które się pokazująca rynku funeralnym. Dlatego poprzez różne inwestycje domów pogrzebowych, mamy do wyboru ekskluzywne karawany pogrzebowe, szeroki wybór urn, trumien, tabliczek, kwiatów do ceremonii pogrzebowej oraz szeroki wybór usługi związanej z pochówkiem który zagwarantowany jest poprzez szeroki wachlarz usług pogrzebowych.

  Kontakt

  ul. Floriańska 6 lok. U1 03-707 Warszawa
  wejście od Jagiellońskiej vis a vis Teatr Baj
  ul. Rechniewskiego 14
  kościół św. Patryka (Gocław)
  03-980 Warszawa