+48 500 253 842 | 502 832 474 Zadzwoń do nas

Zakład Pogrzebowy Żoliborz

Zakład Pogrzebowy Żoliborz – to wieloletnia tradycja usług pogrzebowych na terenie Warszawy (dziel. Żoliborz) jak również sąsiednich dzielnic, czy miejscowości.

Nasz zakład pogrzebowy jest to dyspozycji 24- godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wszystkie zgłoszenia odpieramy pod numerem alarmowym dostępnym w zakładce Kontakt.

Godny pochówek to nasz priorytet – stąd też serdeczni zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej kompleksowej obsługi ceremonii pogrzebowej. Zakład Pogrzebowy w Żoliborzu – dokona wszelkich starań, aby jak najbardziej odciążyć Państwa w tych trudnych chwilach.

Śmierć zawsze przychodzi w najmniej odpowiednim momencie. Zaskakuje, a my jesteśmy tacy bezradni…

Śmierć bliskiej osoby to czas, w którym skupiamy się na żałobie, a nie na formalnościach. Od tego właśnie jesteśmy my. Pomożemy szybko i  profesjonalnie – zakład pogrzebowy żoliborzzajmiemy się dosłownie wszystkim. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Lata doświadczenia w wykonywaniu usług pogrzebowych ukształtowały w nas odpowiednie postawy w takich sytuacjach: empatię i wrażliwość na śmierć człowieka oraz ból bliskich osób spowodowany stratą. Zawsze jesteśmy obok – słuchamy, aby każdą prośbę zrealizować jak najszybciej.

Szanujemy życzenia Zmarłego, słuchamy jego Rodziny. Do każdej prośby podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością. Rozumiemy potrzeby pogrążonych w smutku i żałobie związane ze stratą bliskiej osoby. Jesteśmy po to, by pomóc i wesprzeć.

W tym ciężkim momencie zapraszamy do nas. Zaproponujemy, jak miałby wyglądać pochówek.  Nie mamy stałej, nieruchomej oferty, tak jak nie ma jednakowej straty. Wysłuchamy życzeń i zadbamy o każdy detal, dostosujemy ofertę do Państwa oczekiwań. Zorganizujemy uroczystość pogrzebową – w kaplicy domu pogrzebowego bądź w innym, wskazanym miejscu. Zajmiemy się transportem do zakładu pogrzebowego, później również na cmentarz. Mamy profesjonalne przygotowane zaplecze do przechowywania i przygotowania ciała Zmarłego przed rozpoczęciem ostatniej drogi. Doradzimy w wyborze trumny oraz ubioru pogrzebowego. Mamy szeroki wybór kwiatów i wieńców, szarf oraz klepsydr. Zajmiemy się też przygotowaniem oraz ustawieniem na cmentarzu krzyża i tabliczki. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Zakład Pogrzebowy Żoliborz oferuje również transport dla osób uczestniczących w ostatnim pożegnaniu oraz organizację styp. Na specjalne życzenie spełniamy też niestandardowe życzenia, na przykład związane z oprawą muzyczną czy fotograficzną.

Nasi pracownicy zajmą się też profesjonalnym przygotowaniem dokumentacji związanej z niezbędnymi formalnościami urzędowymi. Obsługujemy kompleksowo: ZUS, KRUS, PZU, MSWiA, Urząd Stanu Cywilnego, szpital. Doradzimy w sprawie uzyskania renty rodzinnej. Rozumiemy, że to ciężki czas, w którym każda pomoc i podpowiedź się liczy.

Gwarantujemy rzetelną obsługę i organizację pogrzebu w każdym obrządku religijnym oraz uroczystości świeckiej prowadzonej przez mistrza ceremonii pogrzebowej. Kredytujemy koszty w ramach zasiłku pogrzebowego. Jeżeli zachodzi taka potrzeba dojeżdżamy do klienta w celu ustalenia szczegółów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Zakład Pogrzebowy Żoliborz – Lethe