+48 500 253 842 | 502 832 474 Zadzwoń do nas

Zakład Pogrzebowy Wilanów

 Strata bliskiej nam osoby nigdy nie jest łatwa. Nim otrząśniemy się z pierwszego szoku, musimy już zacząć zmagać się z rzeczami bardzo przyziemnymi, a mianowicie z planowaniem pogrzebu. Nie każdy z nas był wcześniej w takiej sytuacji i nie każdy wie od czego należy zacząć. Na samym początku musimy swoje kroki skierować właśnie do zakładu pogrzebowego. Zakład Pogrzebowy Wilanów oferuje Państwu kompleksową usługę pogrzebową.

Jak pomagają nam pracownicy zakładów pogrzebowych?

Oczywiście zorganizowanie pogrzebu i dobranie wszystkich elementów do trumny, nie jest łatwym zadaniem. Szczególnie jeśli musimy przygotować pochówek dla bardzo bliskiej nam osoby. Wówczas ciągły płacz, zdenerwowanie i zmęczenie umysłowe, dają nam się na każdym kroku we znaki. Wówczas nieocenioną pomocą są dla nas pracownicy zakładów pogrzebowych. Takie osoby naprawdę bardzo dobrze znają się na swoich obowiązkach i starają się je należycie wypełniać. Dlatego pomagają nam bardzo szybko wybrać trumnę i wszystkie inne niezbędne elementy. W zakładzie pogrzebowym możemy chociażby wybrać także buty, o czym nie zawsze jesteśmy w stanie wcześniej pomyśleć. W zależności od wyznania jakiego była zmarła osoba, pracownicy zakładu pomagają nam odpowiednio przygotować trumnę. Tak by wszystko było zgodne z naszymi oczekiwaniami, jednak byśmy nie musieli angażować się w to zbyt mocno.

Zakład Pogrzebowy Wilanów odpowiada także za przewiezienie trumny na wskazany cmentarz. Jeśli jednak wyrazimy taką wolę, mogą również pośredniczyć w zorganizowaniu wszystkiego związanego z kremacją. Składamy także trumnę lub urnę w grobie, bądź grobowcu. Prócz tego bezpośrednio z zakładu pogrzebowego możemy zakupić wiązanki pogrzebowe i kwiaty.

 Zakład Pogrzebowy Wilanów jest właśnie jednym z zakładów, który oferuje nam takie bardzo kompleksowe usługi. Obecnie ogromną pomocą dla wszystkich pogrążonych w smutku jest także to, że zakłady pogrzebowe pomagają nam załatwić wszelkie formalności. Między innymi pozyskać zasiłek pogrzebowy. Naszym obowiązkiem jest tylko dostarczenie im wszelkich niezbędnych dokumentów.