/ Informacje
/ Trumny kremacyjne, trumny do kremacji jaką wybrać…

Trumny kremacyjne, trumny do kremacji jaką wybrać…

Trumny kremacyjne są dziś powszechne do kremacji w zależności od woli rodziny. Rodzina zlecając zakładowi pogrzebowemu usługę t. z. kremację ciała, podejmuję decyzję jaką wybrać trumnę do kremacji dla zmarłego. Przykładem takim są: trumny sosnowe i kartonowe, dziś powszechnie używane do kremacji. Wykonane one są jako zwykłe sosnowe nie polakierowane, gdyż muszą one spełniać wymogi co do kremacji.

W procesie kremacyjnym trumny z ciałem zmarłego, następują procesy pod wpływem wysokiej temperatury, gdzie uchodzi dym do atmosfery. Dlatego stąd te wymogi kremacyjne, by nie zanieczyszczać środowiska.

Trumny kremacyjne wzory i skład

Trumny kremacyjne na Polskim rynku są w różnych wzorach i komponentach.

Można zaliczyć do nich trumny sosnowe i trumny kartonowe. Trumny sosnowe są niepolakierowane a trumny kartonowe są wykonane z grubego kartonu w odpowiednim wzorze. Kartonowa trumna do kremacji może być w kolorze brązu, biała lub w odpowiednim wzorze narzuconym przez producenta, zaś sosnowa jest tylko w kolorze jasno białym, jak czyste drzewo sosnowe po ścięciu. Trumny te pokazywane są przez producentów na targach pogrzebowych, gdzie prezentowane są różne modele. I tak można wybrać trumnę do kremacji, gdyż bowiem zależy to tylko od rodziny zmarłego, jaką chce wybrać i ile chce na nią przeznaczyć. Co do kwestii finansowej: to trumny kremacyjne kartonowe są zazwyczaj tańsze od trumien sosnowych.

Ceny trumien kremacyjnych.

Ceny trumien kremacyjnych są bardzo zróżnicowane. Zapraszamy do kontaktu z nami, w sprawie dobrania odpowiedniej trumny kremacyjnej oraz cennika trumien.

  Kontakt

  ul. Floriańska 6 lok. U1 03-707 Warszawa
  wejście od Jagiellońskiej vis a vis Teatr Baj
  ul. Rechniewskiego 14
  kościół św. Patryka (Gocław)
  03-980 Warszawa